info@master-max.pl
NAPISZ
731 506 950
ZADZWOŃ
10:00-18:00
ZAPRASZAMY

Wieloletnie doświadczenie

Firma Master-Max powstała w 2010 roku i od początku swojej działalności głównym profilem jest produkcja Systemów Master Key. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania systemów oraz budowie wkładek systemowych zdobyte przed powstaniem Firmy. Daje nam to ogólnie 25 lat pracy nad doskonaleniem technik przy składaniu wyrobów Master oraz kopiowaniu kluczy .

Różnorodna oferta

FHU Master-Max dodatkowo zajmuje się profesjonalną naprawą obuwia polegająca na wymianie fleków, zelówek, dorabianiu pasków, szycie uszkodzeń, wszywanie zamków oraz woskowanie. Zajmujemy się również drobnymi naprawami kaletniczymi takimi jak przyszycia pasków, wymiana karabińczyków itp.

W naszej firmie doradzimy ci również jaki preparat najlepszy będzie do twoich ulubionych butów i kupisz je u nas na miejscu .Preferujemy i polecamy pasty, impregnaty, tłuszcze tylko sprawdzonych firm a wkładki do butów , sznurowadła szczotki sprzedawanych przez nas są krajowych producentów. Dorobisz u nas także klucz mieszkaniowy zwykły i atestowany do wszystkich zamków, kłódek będących w sprzedaży.

klucze

Masz pytania?

Zadzwoń pod nr 731 506 950

lub napisz info@master-max.pl

Zapraszamy!

Profesjonalna obsługa

Zapraszamy do Naszej firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 a postaramy się abyś wyszedł od Nas zadowolony i w przyszłości wrócił. U Nas kupisz również - kłódkę, wkładkę do drzwi oraz zamówisz profesjonalne zabezpieczenie dla Twojego Domu lub Twojej Firmy. Jesteśmy Regionalnym Przedstawicielem Firmy LOB ASSA ABLOY - Tylko u Nas zamówisz System Kontroli Dostępu Master Key w cenach producenta.